Опубликовать объявление

Ведучий Олександр Теренчук

Вінницький, Винница, Винницкая область, Украина       17/10/2016
 • Ведучий Олександр Теренчук
 • Ведучий Олександр Теренчук
 • Ведучий Олександр Теренчук
 • Ведучий Олександр Теренчук
 • Ведучий Олександр Теренчук
 • Ведучий Олександр Теренчук
 • Ведучий Олександр Теренчук
 • Ведучий Олександр Теренчук
 • Ведучий Олександр Теренчук
Один із найпопулярніших ведучих міста Вінниці. Працює у різних напрямках – класика, гумор, офіційний та абсолютно вільно володіє українською та російською мовами.

Починав свою творчу кар’єру граючи у вищій лізі КВН у складі команди «Вінницькі Перці». Переможець телевізійного проекту «Бійцівський клуб» студії «Квартал 95». У 2014 році став переможцем обласного конкурсу «Молода людина року» у номінації «Кращий ведучий Вінниччини».

Клієнтами Олександра були такі компанії як Windows Ukraine, Procter&Gamble, Профарма, Bayer, ФК Шахтар Донецьк, Лакшмі, ТМ "Рудь" та інші. Проводив заходи різного формату та рівня – день міста Вінниця, день народження медіа корпорації «РІА», відкриття гіпермаркетів та модних показів. Двічі ведучий наймасовішого спортивного свята «Вінниця біжить».

На даний час актор телевізійних серіалів «Країна У», «Казки У» та «Одного разу під Полтавою». Та спеціальний кореспондент «Чисто News» на каналі 1+1.

Свято, яке проводить Олександр – це завжди незабутнє свято, насичене приємними сюрпризами, гумором, романтичними моментами та яскравими спогадами.

Під час написання сценарію, детально вивчає та враховує всі побажання та особливості молодят та іменників, для цього завжди зустрічається особисто. Разом, ви зможете підібрати кращі розваги та вікторини із його багатого арсеналу, які підійдуть саме Вам та Вашій компанії.

Гарантуємо яскраві та романтичні весілля, неповторні виїздні церемонії, оригінальні корпоративи, ювілеї, випускні, загальноміські та інші незабутні урочисті події.

Дополнительные детали

Аниматор: TvoeSvyato - иконка галочка дополнительная деталь нет
Выпускной: TvoeSvyato - иконка галочка дополнительная деталь есть
Детские праздники: TvoeSvyato - иконка галочка дополнительная деталь есть
Корпоратив: TvoeSvyato - иконка галочка дополнительная деталь есть
С музыкальным сопровождением: TvoeSvyato - иконка галочка дополнительная деталь есть
Свадьба: TvoeSvyato - иконка галочка дополнительная деталь есть
Юбилей: TvoeSvyato - иконка галочка дополнительная деталь есть

0 Отзывов

Нет Отзывов

  Похожие объявления